The Riftbreaker i Ring of Pain debiutują w Xbox Game Pass

The Riftbreaker

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiło wyczekiwane Back 4 Blood, a także pecetowe wydanie Destiny 2: Poza Światłem. Z kolei dziś w usłudze Microsoftu ląduje polski The Riftbreaker wraz z Ring of Pain. Obie gry prezentują się naprawdę ciekawie.

REKLAMA

The Riftbreaker i Ring of Pain w Xbox Game Pass

Zwiastun Ring of Pain

The Riftbreaker jest grą akcji, w której rozgrywkę obserwujemy z rzutu izometrycznego. Podczas zabawy udamy się w podróż na planetę Galatea 37, by przygotować ją do kolonizacji przez ludzi. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo obecni mieszkańcy wspomnianego globu nie są zbyt przyjaźnie nastawieni. Z kolei Ring of Pain to mieszanka dungeon crawlera, karcianki i roguelike’a. Motywem przewodnim opowieści jest eksplorowanie losowo generowanych lokacji, by ostatecznie poznać przeszłość głównego bohatera.

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów The Riftbreaker można uruchomić na komputerach PC, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Ring of Pain również zadziała na wymienionych platformach i dodatkowo Xboxie One.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!