The Riftbreaker trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

The Riftbreaker

Xbox Game Pass nie przestaje się rozwijać. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do abonamentu trafi ciekawie zapowiadająca się gra. Nie da się ukryć, że to kolejny dobry dzień dla miłośników usługi Microsoftu.

The Riftbreaker zmierza do Xbox Game Pass

Zapowiedź The Riftbreaker

The Riftbreaker to gra akcji z rzutem izometrycznym. Wcielamy się tu w postać kapitan Ashley S. Novak, która udaje się w podróż na glob Galatea 37 znajdujący się na pograniczu Drogi Mlecznej. Bohaterka ma za zadanie przygotowanie „nowego świata” do kolonizacji przez ludzi. Podczas zabawy stawimy czoła wielu niebezpieczeństwom.

The Riftbreaker zadebiutuje w Xbox Game Pass tej jesieni; niestety twórcy nie ujawnili jeszcze dokładnej daty premiery swojej gry. Produkcję uruchomimy na konsolach nowej generacji (Xbox Series S, Xbox Series X) oraz komputerach PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z