Jedna z najpiękniejszych gier w historii w ogromnej promocji. Grzech nie skorzystać z takiej oferty

The Talos Principle

Nad tą grą pochyliło się już sporo recenzentów i graczy. Na pierwszy rzut oka można się zdziwić, że produkcja opierająca się na łamigłówkach, jest aż tak głęboka. Nic bardziej mylnego – The Talons Principle daje do myślenia, a teraz można tego doświadczyć za naprawdę niewielkie pieniądze.

The Talos Principle przecenione na Steamie

Zwiastun

Zdaniem wielu osób The Talos Principle to unikatowe doświadczenie. Na Steamie gra została oceniona przez prawie 25 tysięcy graczy, a ich opinie są „przytłaczająco pozytywne”. Nie inaczej jest w portalu Metacritic, gdzie recenzenci wystawili tej pozycji notę wynoszącą ogółem 85.

Co jest więc tak szczególnego w The Talos Principle? Zdaniem ludzi, którzy sprawdzili tę produkcję, chodzi o spojrzenie na niektóre aspekty z filozoficznego punktu widzenia, co buduje dosyć unikatową fabułę.

Jako że jest to gra logiczna, nie można również zapominać o zagadkach i łamigłówkach. Tutaj określa się je jako ciekawe, dobrze zaprojektowane oraz kreatywne.

Jeżeli ktoś chce więc sprawdzić The Talos Principle na własnej skórze, teraz ma ku temu dobry powód. Tytuł ten jest bowiem aktualnie dostępny na Steamie za prawdziwe grosze.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Warto również nadmienić, że jesteśmy przed premierą The Talos Principle 2. Gra zadebiutuje już 2 listopada na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.