The Texas Chain Saw Massacre na pierwszych recenzjach! Xbox Game Pass dostanie kolejną ciekawą grę

The Texas Chainsaw Massacre

Wielu fanów czekało na grę opartą o legendarną już franczyzę filmową Teksańskiej masakry piłą mechaniczną. Okazuje się, że najprawdopodobniej będzie to udana egranizacja. Wskazują na to recenzje, które są w większości pozytywne.

Pierwsze recenzje The Texas Chain Saw Massacre

Zwiastun The Texas Chain Saw Massacre

Pierwsze recenzje The Texas Chain Saw Massacre niemal utwierdzają nas w przekonaniu, że będziemy mieli do czynienia z ciekawą grą. Recenzenci twierdzą nawet, że to „wspaniała nowa pozycja w asymetrycznej rodzinie gier wieloosobowych” i chwalą odtworzenie lokacji oraz postaci z filmowego klasyka z lat 70. XX wieku.

Wśród plusów tytułu wymienia się również „piękne” mapy, zróżnicowaną rozgrywkę oraz unikalny balans 4 vs 3. Ponadto jedna z opinii stanowi, że być może nie jest to produkcja idealna, ale za to „może być równie przerażająca, co ekscytująca”.

Rzecz jasna nie obyło się też jednak bez nieco bardziej negatywnych recenzji. Wśród minusów The Texas Chain Saw Massacre znajdziemy problemy techniczne i ograniczoną różnorodność, jeden z dziennikarzy wprost wspomina także o zmarnowanym potencjale i niewłaściwym wykorzystaniu licencji kultowego filmu.

Przykładowe recenzje The Texas Chain Saw Massacre:

  1. PC Invasion – 9,5/10
  2. GameSpot – 9/10
  3. Attack of the Fanboy – 9/10
  4. TheGamer – 4/5
  5. Shacknews – 8/10
  6. Seasoned Gaming – 8/10
  7. Wccftech – 7,5/10
  8. Windows Central – 7/10
  9. IGN – 6/10
  10. Gamereactor UK – 4/10

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Xbox Series X

Jak więc widać, większość recenzji jest na razie pozytywna i wystawia grze przynajmniej solidną ocenę 7/10. Przypomnijmy, że The Texas Chain Saw Massacre pojawi się na rynku już 18 sierpnia i będzie dostępne w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.