The Thaumaturge – Wiktor Szulski rozwiązuje problemy warszawiaków na nowym zwiastunie!

The Thaumaturge Wiktor Szulski

The Thaumaturge przeniesie graczy do alternatywnej Warszawy z 1905 roku. Główny bohater gry dysponuje unikalnymi umiejętnościami, które pozwalają wykorzystywać do własnych celów ezoteryczne istoty zwane Salutorami. Nadprzyrodzone zdolności Wiktora Szulskiego przydadzą się m.in. podczas wypełniania powierzonych mu zadań.

Nowy zwiastun The Thaumaturge prezentuje rozbudowany system misji

The Thaumaturge – system zadań

W The Thaumaturge nie brakuje wieloetapowych misji, a jedna z nich została zaprezentowana w najnowszym materiale. Wiktor Szulski pomaga niespostrzeżenie opuścić miasto członkini carskiego dworu.

Mimo że czasami walka bywa nieunikniona, to w niektórych sytuacjach dużo lepiej jest zdać się na eksplorację.

Moce głównego bohatera ułatwiają odszukiwanie interesujących przedmiotów, a nawet wyczuwanie emocji towarzyszących ich właścicielom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, uważne przeszukiwanie okolicy nagradzane jest punkami doświadczenia, które są niezbędne do odblokowania kolejnych zdolności.

The Thaumaturge – drzewko rozwoju bohatera

Zaglądanie w każdy kąt niesie za sobą także mniej oczywiste korzyści. Znalezienie dokumentów należących do agentów tajnej policji umożliwiło Wiktorowi wejście na chroniony teren, bez konieczności likwidowania strażników.

Nie mniej istotną rolę odgrywa umiejętne prowadzenie rozmów. Jeżeli nie zrazimy do siebie danego NPC, wówczas będzie bardziej skłonny do podzielenia się wartościowymi informacjami.

The Thaumaturge zadebiutuje 20 lutego 2024 r. wyłącznie na komputerach osobistych. W późniejszym terminie gra trafi także na konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.