The Thaumaturge doczeka się polskiego dubbingu! Warszawa 1905 roku nareszcie przemówi rodzimym językiem

The Thaumaturge

The Thaumaturge zadebiutowało w marcu i jak wynika z recenzji, była to gra udana. Główny zarzut polskich graczy dotyczył braku rodzimego dubbingu w grze, która dzieje się w Warszawie. Niemniej twórcy poinformowali, że pełna lokalizacja w naszym języku już nadciąga.

The Thaumaturge wkrótce z polskim dubbingiem

The Thaumaturge to gra poniekąd specjalna. Istnieje bowiem niewiele produkcji, które dzieją się w naszym kraju.

Nic więc dziwnego, że polscy gracze byli zasmuceni faktem, iż zaoferowano im tytuł bez naszego dubbingu. Niemniej wkrótce się to zmieni, o czym poinformowali już twórcy.

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery polskiego dubbingu. Komunikat podaje nam jedynie, że pojawi się on „już wkrótce”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, to świetna wiadomość. Nasz język z pewnością doda grze klimatu, który w The Thaumaturge i tak jest już świetny.

Tymczasem przypomnijmy, że gra ta zadebiutowała dokładnie 4 marca 2024 roku. Na razie jest dostępna wyłącznie na PC, ale wydania na PS5 i Xboxy Series X|S również są planowane na ten rok.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.