Kultowa gra z czasów PS2 najpewniej doczeka się odświeżenia! Nowy projekt twórców System Shock Remake

PlayStation logo

The Thing było grą, która ponad 20 lat temu osiągnęła sukces na PS2. Teraz doczeka się ona odświeżenia na nowoczesne platformy. Przygotują je twórcy System Shock Remake.

The Thing doczeka się remake’a lub remastera?

Zapewne są jeszcze osoby, które pamiętają sukces The Thing z 2020 roku. To gra na podstawie kultowego filmu Johna Carpentera, gdzie w polarnych warunkach mierzymy się z nieznaną nam dotąd formą życia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda na to, że The Thing powróci w wydaniu na nowoczesne systemy. Na to przynajmniej wskazuje powyższa grafika zamieszczona przez studio NIghtdive.

Wygląda więc na to, że właśnie poznaliśmy następny projekt twórców System Shock Remake. Niestety nie wiemy, czy w tym przypadku może chodzić o kompletne przeobrażenie, czy też może zwykły remaster.

Przypomnijmy, że oryginał został stworzony przez zespół Computer Artworks. Z kolei jego wydaniem zajęło się wtedy Konami.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.