The Walking Dead: A New Frontier i TWD: Michonne debiutują w PC Game Pass

The Walking Dead Michonne

Mamy dziś pierwszy dzień listopada, a zarazem wtorek – to właśnie dzisiaj Microsoft oficjalnie zapowie gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę miesiąca. Okazuje się jednak, że pierwsze tytuły z listopadowej rozpiski zostały dodane do subskrypcji już teraz, na kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem. Mowa o pecetowych wersjach The Walking Dead: A New Frontier i The Walking Dead: Michonne.

The Walking Dead: A New Frontier i The Walking Dead: Michonne w PC Game Pass

Zwiastun The Walking Dead: A New Frontier

The Walking Dead: A New Frontier i The Walking Dead: Michonne to epizodyczne gry przygodowe, których akcja rozgrywa się w świecie po wybuchu epidemii zombie. Motywem przewodnim zabawy tych wciągających produkcji jest nic innego, jak podejmowanie trudnych decyzji, od których będą zależały dalsze wydarzenia ukazywane w grach.

Przeczytaj też: Kamera do streamowania – najlepsze modele

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu od dzisiaj można je dodatkowo odpalić na PC – wydania na konsole figurują w subskrypcji od dawna. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!