The Walking Dead trafi do Call of Duty! Activision ogłosiło głośną współpracę

Call of Duty The Walking Dead

Okazuje się, że niedługo będziemy świadkami kolejnej dużej współpracy w świecie gier. A to dlatego, że Call of Duty Modern Warfare 3 i Warzone doczekają się dwóch nowych operatorów. Będą nimi postacie z ulubionego przez fanów serialu The Walking Dead.

The Walking Dead w Call of Duty

Call of Duty x The Walking Dead

Activision ogłosiło ostatnio głośną współpracę dotyczącą Call of Duty Modern Warfare 3 i Warzone. Chodzi mianowicie o kooperację z serialem The Walking Dead.

Wiemy już, że do powyższych gier trafi dwójka nowych operatorów. Są nimi Michonne i Rick.

Dodatkowo możemy spodziewać się, że w przypadku MW3 nowej zawartości doczeka się tryb Zombies. Na ewentualne szczegóły w tej sprawie będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Przypomnijmy, że współpraca trafi do gry wraz ze startem 2 sezonu. Ten zaplanowano na 7 lutego 2024 roku, więc rozpocznie się on już niedługo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.