The Wayward Realms z prezentacją rozgrywki! Nowy zwiastun duchowego spadkobiercy TES Daggerfall

The Wayward Realms

Już pod koniec kwietnia zapowiedziano kampanię crowdfundingową gry The Wayward Realms, czyli nowego RPG określanego mianem duchowego spadkobiercy The Elder Scrolls II: Daggerfall. Zbiórka wciąż trwa, a studio Once Lost Games najwyraźniej postanowiło podgrzać nieco atmosferę wokół swojej produkcji. W sieci pojawił się bowiem pierwszy gameplay trailer wspomnianego tytułu.

Twórcy The Wayward Realms opublikowali pierwszy gameplay trailer

The Wayward Realms – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Dzięki powyższemu zwiastunowi zainteresowani mogą sprawdzić, jak The Wayward Realms wygląda w akcji. W materiale pokazano m.in. eksplorację, a także mechanikę skradania. Nie zabrakło również miejsca na prezentację systemu dialogowego. Deweloperzy ze studia Once Lost Games nie zapomnieli też o walce z oponentami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomnieliśmy wyżej, obecnie trwa kampania crowdfundingowa gry The Wayward Realms, której celem jest zebranie 500 tysięcy dolarów. Na ten moment deweloperzy ze studia Once Lost Games otrzymali od wspierających ponad 360 tysięcy dolarów. Do zakończenia zbiórki zostało jeszcze 26 dni. Więcej informacji znajdziecie na platformie Kickstarter.

Na koniec warto dodać, że The Wayward Realms powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Zgodnie z przekazanymi informacjami gra ma zadebiutować we wczesnym dostępie pod koniec przyszłego roku.

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.