Ciekawa przygodówka na PC znów dostępna za darmo! Macie tylko 2 dni, aby ją odebrać

The Whisperer

The Whisperer było już rozdawane za darmo w te wakacje, ale GOG znów udostępnił nam tę grę do pobrania. Oferta polskiego sklepu jest ważna tylko przez 2 dni. Osoby zainteresowane gatunkiem powinny więc się pospieszyć.

The Whisperer za darmo na GOG-u

Zwiastun The Whisperer

Przypomnijmy, że The Whisperer to krótka – bo trwająca zaledwie 45 minut – gra przygodowa, wykorzystująca również elementy horroru. Fabuła rzuca nas do Kanady XIX wieku, gdzie wcielamy się w rolę podróżnika Kompanii Północno-Zachodniej o imieniu Robert.

Jeżeli kogoś zainteresował powyższy opis, produkcja ta znów jest dostępna za darmo na GOG-u. The Whisperer pobierzemy bez żadnych kosztów jeszcze przez 2 dni, do 1 listopada.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Co prawda oceny The Whisperer nie są najwyższe, w polskim sklepie gracze ocenili tę pozycję na zaledwie 2,9 gwiazdi. Jak to się jednak mówi – „darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby”. Warto więc wyrobić sobie własną opinię o tej grze, bo jej historia wygląda na niesamowicie ciekawą.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.