The Wolf Among Us 2 żyje i cały czas powstaje! Udostępniono nowe screeny z wyczekiwanej gry

The Wolf Among Us 2

Telltale Games od dłuższego czasu nie dzieliło się żadnymi szczegółami i materiałami z The Wolf Among Us 2. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli zastanawiać się nad przyszłością wspomnianej produkcji. Wygląda jednak na to, że gracze nie mają powodów do obaw. Do sieci trafiły bowiem nowe screeny z wyczekiwanej kontynuacji The Wolf Among Us.

Nowe screeny z The Wolf Among Us 2 już w sieci. Prace nad grą cały czas trwają

Nowymi materiałami z The Wolf Among Us 2 podzielił się Geoff Keighley. Kanadyjski dziennikarz i prezenter na swoim profilu na portalu społecznościowym X opublikował cztery screeny z nowej produkcji studia Telltale Games. We wspomnianym wpisie organizator takich imprez jak The Game Awards czy Summer Game Fest poinformował również, że gra znajduje się obecnie w produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na więcej szczegółów będzie trzeba niestety jeszcze nieco poczekać. Fakt, że to właśnie Keighley podzielił się nowymi materiałami z The Wolf Among Us 2, może sugerować, że gra pojawi się na Summer Game Fest 2024. Czy nowa produkcja Telltale Games rzeczywiście zostanie zaprezentowana na wspomnianym pokazie? Przekonamy się już 7 czerwca 2024 roku.

Na koniec warto dodać, że The Wolf Among Us 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra będzie działać na silniku Unreal Engine 5. Czekacie na wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.