THQ Nordic Showcase 2024 zapowiedziane! Wydawca zaprasza na wielki pokaz, poświęcony m.in. Gothic Remake

thq nordic showcase 2024

Na dworze robi się coraz cieplej i w niektórych regionach Polski mamy już w zasadzie lato. A lato to szczególny okres dla graczy, ponieważ właśnie o tej porze roku odbywa się najwięcej gamingowych wydarzeń. Apropos gamingowych eventów, właśnie zapowiedziano kolejny – THQ Nordic Showcase 2024. Wiemy, kiedy i o której się odbędzie oraz czego możemy się spodziewać.

Konferencja THQ Nordic Showcase 2024 – kiedy i o której wystartuje? Znamy datę i godzinę

Wydarzenie THQ Nordic Showcase 2024 zostało oficjalne zapowiedziane. Wydawca poinformował w swoich mediach społecznościowych, że konferencja rozpocznie się w piątek 2 sierpnia 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Choć firma nie sprecyzowała, gdzie dokładnie będzie można oglądać event, możemy śmiało założyć, że z pewnością przynajmniej na YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czego spodziewać się po THQ Nordic Showcase 2024? Wydawca poinformował, że na wydarzeniu nie zabraknie m.in. nowych informacji na temat Gothic Remake i Titan Quest 2. Jeżeli chodzi o odświeżone wydanie Gothica, jest spora szansa, że właśnie podczas sierpniowej konferencji w końcu poznamy jego datę premiery.

Do THQ Nordic Showcase 2024 mamy jeszcze 3 miesiące, dlatego do tego czasu wydawca zapewne jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę, ujawniając kolejne tytuły, które zostaną omówione podczas transmisji. Będziecie oglądać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.