Oto nowa alternatywa dla Xbox Elite. Thrustmaster przedstawia modułowy kontroler dla wymagających graczy

Thrustmaster Eswap x2

Thrustmaster zaprezentował ostatnio alternatywę dla graczy, którzy szukają nowych kontrolerów dla Xboxów. Jest nim pad Eswap x2, który stanowi ulepszoną konstrukcję Eswap Pro Controller. Co ciekawe, niektóre elementy kontrolera są modułowe, co umożliwia ich sprawną podmianę.

Kontroler Thrustmaster Eswap x2 zaprezentowany

Thrustmaster Eswap x2 – zwiastun

Dziś byliśmy świadkami premiery nowego, ciekawego licencjonowanego kontrolera dla Xboxów. Chodzi o Eswap x2, który wyróżnia się technologią Hot-Swap.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Chodzi w niej przede wszystkim o modułową konstrukcję pada. Dzięki temu możemy dla przykładu podmienić analoga z krzyżakiem, aby uzyskać design pada rodem z DualSense. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by całkowicie zrezygnować z któregoś z tych elementów, a na ich miejsce wstawić element z dodatkowymi przyciskami.

Ponadto producent deklaruje dalsze imponujące funkcjonalności. Mowa m.in. o d-padzie, który został zaprojektowany we współpracy z ekspertami od gier walki czy też o 64% szybszych przyciskach mechanicznych w porównaniu do standardowych buttonów membranowych.

A jeśli już tak rozpisujemy się o tych przyciskach, to z tyłu kontrolera znajdziemy kolejne 4 z nich. Są one rzecz jasna programowalne.

Eswap x2 współpracuje z PC, Xboxem One oraz Xboxami Series X|S. Jest on alternatywą dla Xbox Elite, więc jego cena jest także iście „elitarna”. Wynosi ona bowiem 179,99 euro, czyli ok. 778 zł. Zainteresowani pozyskaniem tego pada mogą go zamówić z oficjalnej strony Thrustmaster.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.