Tiny Tina’s Wonderlands i jeszcze jedna gra do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Tiny Tina's Wonderlands

Mamy czwartek, a to oznacza, że weekend zbliża się do nas wielkimi krokami – niektórzy więc poszukują jakichś ciekawych pozycji, które będzie można ograć przez ten wolny czas. Posiadacze konsol Xbox mogą tę zagwozdkę mieć z głowy, Microsoft bowiem przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem do naszej dyspozycji będą całkiem ciekawe produkcje.

Tiny Tina’s Wonderlands i Space Crew Legendary Edition za darmo w ramach Xbox Free Play Days (19-22 stycznia)

Tiny Tina’s Wonderlands – trailer

Abonenci Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold mogą co jakiś czas liczyć na możliwość sprawdzenia kilku darmowych produkcji w dany weekend. Już od dzisiaj do niedzieli 22 stycznia 2023 roku użytkownicy tych dwóch usług mogą przetestować wspomniane wyżej gry za darmo.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Oferta prezentuje się naprawdę całkiem ciekawie i zapewne wiele osób zdecyduje się, żeby dać szansę chociaż jednej z tych produkcji. A jak Wy oceniacie tę propozycję? Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić którąś z zamieszczonych wyżej gier!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z