Titanfall 2 z niespodziewaną aktualizacją! Multiplayer znów działa, a fani liczą na więcej

titanfall 2

Niespodziewanie pojawiły się świetne wieści dla miłośników Titanfall 2. Okazuje się, że gra otrzymała sporą aktualizację, która rozwiązuje kilka problemów, ale i przywraca stabilne działanie serwerów. Ponadto fani wierzą, że Respawn Entertainment może szykować jeszcze jedną niespodziankę.

Aktualizacja Titanfall 2 naprawia serwery multiplayer, a gracze spekulują o kontynuacji serii

Jak się okazuje, Titanfall 2 niespodziewanie i po cichu otrzymał aktualizację rozwiązującą między innymi długotrwałe problemy z działaniem serwerów, dzięki czemu gra jest ponownie stabilna. Pojawiły się także nowe oraz powracające tryby rozgrywki, które od momentu wprowadzenia łatki są w rotacji. Dodatkowo naprawiono lokalizacje na mapach, gdzie można było natrafić na exploity – w ich miejscu pojawiły się małe pluszowe maskotki Nessie, które znamy z Apex Legends.

Fani zauważyli również, że poprawki w Titanfall 2 zaczęły pojawiać się równolegle z rozpoczęciem obecnego sezonu w Apex Legends o nazwie Odrodzenie. Najnowsze informacje o wydarzeniu Harbingers w battle royale, które można znaleźć w opisie, zawierają także ciekawy zapis: „Odbiór transmisji… Obiekt: Nessie… 1394521200, 1477638000, 1549267200”. Odkryto, że liczby te odpowiadają datom premier Titanfall, Titanfall 2 oraz Apex Legends.

Choć nie wiadomo co wspomniany zapis może dokładnie oznaczać, fani wierzą, że Respawn Entertainment może mieć dla nich jakąś niespodziankę. Użytkownicy portalu Reddit spekulują, że być może studio pracuje nad Titanfall 3 lub do Apex Legends zmierza specjalny event. Nie pozostaje jednak nic innego, jak czekać na oficjalne wieści ze strony twórców.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Kup Titanfall 2

Warto wspomnieć, że aktualizacja przyciągnęła spore grono graczy do produkcji. Jak pokazują statystyki SteamDB, w ciągu ostatnich 24 godzin jednocześnie przy Titanfall 2 bawiło się ponad 23 tysiące osób. Na zakończenie przypominamy, że gra zadebiutowała 28 października 2016 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.