Nowe tło dynamiczne na bazie serialu Fallout już dostępne na Xboxach Series X|S

Fallout serial Xbox Series X

Premiera serialu Fallout już za rogiem. Tymczasem Bethesda przygotowała z tej okazji niespodziankę dla fanów serii. Jest nią nowe tło dynamiczne na konsolach Xbox Series X|S.

Tło dynamiczne na bazie serialu Fallout dostępne za darmo na konsolach Xbox Series X|S

Czy jest jakiś fan Fallouta, który nie czeka na serial od Amazona? Produkcja ta dostała ostatnio nowy, ciekawy trailer. Zwiastuje on, że naprawdę przyłożono się do odwzorowania realiów gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem warto wspomnieć, że gracze otrzymali właśnie prezent od Bethesdy. Jest nim nowe tło dynamiczne na podstawie wyżej wspomnianego serialu.

Tło przedstawia główną bohaterkę serialu, która zamierza po raz pierwszy opuścić Kryptę. Przed nią rozciąga się więc obraz połaci zniszczonego terenu, który wskutek wybuchu bomby atomowej stał się – mówiąc eufemistycznie – miejscem nieprzyjaznym do zamieszkania.

Tapeta jest dostępna za darmo. Oznacza to, że bez żadnych przeszkód mogą ją pobrać wszyscy posiadacze Xboxów Series X|S.

Przypomnijmy, że serial Amazona zadebiutuje już 12 kwietnia 2024 roku. Jego wszystkie odcinki będą dostępne za darmo.

Źródło: IMDb (zdjęcie główne), Bethesda

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.