Todd Howard zapowiada „kilka naprawdę dobrych” aktualizacji do Starfield

Starfield

Starfield przy okazji swojej premiery skupił na sobie całkiem sporo uwagi graczy z całego świata, jednak z perspektywy czasu niewiele wskazuje na to, aby produkcja ta miała powtórzyć sukces Skyrima. Mimo tego Bethesda nadal stara się rozwijać ten tytuł, a w produkcji jest DLC Shattered Space. Teraz głos w sprawie dalszego wsparcia gry zabrał sam Todd Howard, który zapowiedział kilka intrygujących rzeczy.

Starfield niebawem doczeka się nowych aktualizacji

Starfield
Starfield

W wywiadzie udzielonym redakcji IGN Todd Howard potwierdził, że Bethesda nadal pracuje nad rozwojem Starfield, a efekty tego mają zostać ogłoszone już niebawem. Znany deweloper ujawnił też, że to, co czeka graczy, to będzie „kilka naprawdę dobrych aktualizacji”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wkładamy dużo pracy w Starfield. Mamy więc kilka naprawdę dobrych aktualizacji dla tej gry, które wkrótce zostaną ogłoszone. A zatem w tej materii dużo się dzieje.

Todd Howard

Niestety, ale nie dowiedzieliśmy się niczego więcej na temat tego, co ekipa z Bethesdy przygotowuje w ramach kolejnych łatek, które trafią do Starfield. Można spodziewać się, że będzie to część elementów, które twórcy zapowiedzieli na cały 2024 roku. Mają one dotyczyć m.in. nowych sposobów podróżowania czy kilka nowych funkcji rozgrywki.

Osobom, które czekają na te aktualizacje od Starfield, muszą więc uzbroić się w cierpliwość, choć zdaje się, że ich dodanie nastąpi prędzej niż później. Dobrze jest jednak wiedzieć, że Bethesda pracuje nad nowymi opcjami dla swojego najnowszego dzieła, próbując nadal usprawniać oferowane doświadczenie.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.