Tom Clancy’s The Division 2 i trzy inne gry dostępne za darmo przez weekend. Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Jak co niemal każdy weekend Microsoft przygotował dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass Core bez konkretnych planów na weekend całkiem ciekawą ofertę. W ramach zaprezentowanej oferty Free Play Days gracze mogą liczyć na sprawdzenie aż czterech darmowych gier. W tym tygodniu gigant z Redmond dowiózł coś naprawdę wartego uwagi.

Asseto Corsa, Lawn Mowing Simulator, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s The Division 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (13-16 czerwca)

Zwiastun The Division 2

Od dziś do końca weekendu gracze z aktywnymi subskrypcjami Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass Core będą mogli w ramach akcji Xbox Free Play Days sprawdzić aż cztery całkiem ciekawe produkcje z dość różnorodnego zakresu gatunkowego. Mowa dokładniej o m.in. Asseto Corsa, czy Tom Clancy’s The Division. Dla wielu osób może być to świetna okazja do sprawdzenia tych pozycji i ewentualnego ich zakupu, więc tym bardziej warto wziąć je pod uwagę.

Jak oceniacie ofertę Xbox Free Play Days na ten weekend? Widzicie tu coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: xbox.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.