Tom Clancy’s The Division Resurgence na gameplayu. Nadchodzi mobilna strzelanka od Ubisoftu

The Division Resurgence

Tom Clancy’s The Division Resurgence zostało zapowiedziane pewien czas temu, lecz o produkcji nie słyszeliśmy nic konkretnego aż do dzisiaj, kiedy to odbyło się wrześniowe Ubisoft Forward. Ekipa odpowiedzialna za kolejną – tym razem mobilną – odsłonę marki The Division przedstawiła pierwsze konkrety o darmowym Tom Clancy’s The Division Resurgence.

REKLAMA

Tom Clancy’s The Division Resurgence będzie darmową grą

Tom Clancy’s The Division Resurgence – trailer

Podczas show mogliśmy zapoznać się z pierwszym trailerem i gameplayem zarejestrowanym na silniku gry, który ukazał walkę. Używamy w trakcie niej gadżetów, a także wszelkiej maści broni i po pierwszych materiałach możemy uznać, iż jest to mobilny odpowiednik pełnoprawnego, dostępnego na konsolach i PC-tach, The Division. Co więcej, nie zabraknie w nim również kampanii fabularnej.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Data premiery Tom Clancy’s The Division Resurgence nie została ujawniona, lecz tytuł trafi na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Beta testy strzelanki mają odbyć się już niebawem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!