Tomb Raider 1-3 Remastered doczeka się wydań pudełkowych! Rewelacyjne wieści dla fanów serii

Tomb-Raider-1-3-Remastered

Debiutująca w lutym kolekcja Tomb Raider 1-3 Remastered okazała się bardzo udanym odświeżeniem dla sporego grona oddanych fanów tego cyklu. Dla niektórych jednak sporym mankamentem okazał się brak wydań pudełkowych, co oczywiście skutecznie zniechęciło niektórych do zakupu tego wydania. Okazuje się, że wydawca przygotował także coś dla nich, co na pewno jest świetną niespodzianką.

Tomb Raider 1-3 Remastered doczeka się pudełkowych wydań

Twórcy oficjalnie potwierdzili, że Tomb Raider 1-3 Remastered doczeka się oficjalnych pudełkowych wydań, za które odpowiadać będzie Limited Run Games. Ogłoszenie to pojawiło się przy w ramach prezentacji edycji kolekcjonerskiej dedykowanej dla platformy Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie ma co ukrywać — to znakomita wiadomość dla każdego, kto zastanawiał się nad zakupem jakiekolwiek wersji tego pakietu, jednak wolał poczekać na przygotowanie wersji pudełkowych. Na ten moment jednak nie wiemy nic ponadto, bo wszystkie niezbędne informacje pojawią się dopiero 21 maja na oficjalnych profilach Tomb Raider w social mediach.

tomb raider i-iii remastered
Tomb Raider 1-3 Remastered

Można jednak spodziewać się, Tomb Raider 1-3 Remastered w pudełkach pojawi się na platformach, na których debiutowała wersja cyfrowa.

Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać te dwa tygodnie na ujawnienie dokładniejszych informacji. Zamierzacie sprawić sobie pudełkowe wydania przygód dzielnej archeolożki? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Twitter./X: Tomb Raider

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.