Tomb Raider 1-3 Remastered na porównaniu z oryginałem. Zobacz jak prezentuje się odświeżona Lara Croft

Tomb Rider 1-3 Remastered

Już jutro, 14 lutego 2024 roku zadebiutuje odświeżona trylogia klasycznych odsłon Tomb Raider. Tymczasem w sieci pojawiło się bezpośrednie zestawienie zremasterowanej edycji z oryginałem. Różnice pomiędzy pierwotnym wydaniem a ulepszonym można sprawdzić na blisko 9-minutowym materiale.

Tomb Raider 1-3 Remastered z graficznymi ulepszeniami względem oryginału

Porównanie graficzne Tomb Raider 1-3 Remastered z oryginalnymi wydaniami

Jak widać na powyższym filmie, oprawa graficzna w odświeżonej trylogii przygód Lary Croft uległa znacznej poprawie. Głównymi aspektami, które wzięli na warsztat twórcy odnowionej edycji, są modele postaci oraz rozdzielczość tekstur. Odświeżenie jednakże zostało utrzymane w myśl ducha oryginału i poza poprawioną grafiką, trzon zabawy pozostał ten sam.

Rozmiar i geometria poziomów w Tomb Raider Remastered 1-3 to kalka z oryginalnych gier, jedynie z poprawionym wyglądem tekstur. To samo tyczy się interfejsu, napisów czy animacji. Wygląda więc na to, że fani oryginalnych przygód Lary mogą zacierać ręce, bowiem czeka ich znane i lubiane doświadczenie, wzbogacone o nowości wizualne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube (IGN)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.