Tomb Raider niczym Fallout! Lara Croft dostanie swój serial na Amazon Prime Video

Tomb Raider

Fallout dowiódł, że ekranizacja gier może być udana. Nic więc dziwnego, że wkrótce zobaczymy więcej takich przykładów. Jednym z nich jest Tomb Raider, którego serial również zostanie wyprodukowany przez Amazon.

Amazon wyprodukuje serial Tomb Raider

Crystal Dynamics już od jakiegoś czasu pracuje z gamingowym skrzydłem Amazona nad nową grą komputerową. Teraz dojdzie do tego serial Tomb Raider, który także zostanie wyprodukowany przez amerykańskiego giganta.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co za tym idzie, produkcja ta pojawi się ekskluzywnie na Prime Video. Niestety nie wiemy jeszcze kiedy – komunikat deweloperów nie jest bowiem zbyt bogaty w szczegóły. Zapewniono nas jednak, że za scenariusz i produkcję wykonawczą będzie odpowiadać Phoebe Waller-Bridge.

Tak więc możemy uznać, że przygody Lary Croft odżyją na dobre. Franczyza powoli wraca do łask, co jest niesamowicie pozytywnym znakiem.

Pozostaje trzymać kciuki, aby Tomb Raider podążył ścieżką Fallouta. Jego serial okazał się strzałem w dziesiątkę, a fani nie mogą już doczekać się drugiego sezonu z kolejną dawką postapokaliptycznych wydarzeń.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.