Tormented Souls 2 zapowiedziane! Duchowy następca klasycznego Resident Evil powróci

Tormented Souls 2

Tormented Souls bez wątpienia można nazwać „nowym klasykiem”. Gra została co prawda wydana w 2021 roku, ale mocno odwołuje się do pierwszych wydań Resident Evil oraz Alone in the Dark. Teraz ogłoszono natomiast, że doczeka się kontynuacji.

Tormented Souls 2 – zwiastun, zapowiedz, termin premiery

Zwiastun Tormented Souls 2

Każdy wie, jak kiedyś wyglądały gry pokroju Resident Evil czy Alone in the Dark. Gatunek był wówczas definiowany przez mroczny, ciężki do przetrawienia klimat oraz statyczną, ustawioną w konkretnych punktach kamerę. Po latach trzeba było jednak ustąpić nowszym rozwiązaniom – większej ilości akcji oraz obserwowaniu poczynań bohaterów z perspektywy pierwszej osoby lub zza ich pleców.

Niemniej nadal istnieją osoby, które preferują powrót do klasycznych rozwiązań. Dla takich fanów wydano wzorujące się na Silent Hill The Medium oraz odwołujące się do wymienionych w pierwszym akapicie tytułów Tormented Souls.

Teraz z kolei wydawca ostatniej z tych gier ogłosił, że powstanie jej kontynuacja. Tormented Souls 2 zadebiutuje już w 2024 roku i zostanie wydane na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

Ogłoszeniu towarzyszył zwiastun produkcji. Pod względem fabularnym akcja będzie miała miejsce w południowoamerykańskim Puerto Miller, a my ponownie wcielimy się w Caroline Walker.

W świecie, w którym każdy cień może skrywać niewyobrażalny horror, będziesz musiał stanąć do walki i ostrożnie zarządzać ograniczonymi zasobami, aby przetrwać.

Ogłoszenie PQube o zapowiedzi Tormented Souls 2

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Tormented Souls

Tak więc fani klasyków dostaną wkrótce kolejną produkcję do ogrania. Jest to przynajmniej jakieś wynagrodzenie faktu, że Alone in the Dark oraz Resident Evil dawno temu odeszły od pierwotnych rozwiązań, aby skupić się na byciu bardziej nowoczesnymi grami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.