Total War: Faraon zapowiedziany! Znamy termin premiery gry

Total War: Faraon

Jak możemy dowiedzieć się z dzisiejszej zapowiedzi, kolejna odsłona serii Total War zabierze nas w burzliwe czasy egipskiego okresu Nowego Królestwa. Gra umożliwi nam przejęcie sterów nad jednym z ośmiu przywódców frakcji, aby ustanowić nową, silną władzę w upadłym państwie. Premiera tytułu zaplanowana jest na końcówkę tego roku.

Sega zaprezentowała zwiastun zapowiadający Total War: Faraon

Zwiastun Total War: Faraon

Total War: Faraon umożliwi graczom zdecydowanie o losie trzech wielkich kultur, które walczą o przetrwanie w momencie końca epoki brązu. Dzisiejszej zapowiedzi gry towarzyszy też niezwykle klimatyczny zwiastun, który pozwala na wczucie się w klimat starożytnego Egiptu.

Niewiele jest okresów bardziej kultowych niż starożytny Egipt; pełen politycznych intryg, kataklizmów i wielkich kampanii wojennych, jest idealnym miejscem dla tytułu Total War. Jako faraon musisz uratować Egipt przed zniszczeniem i poprowadzić swój lud przez katastrofalny upadek epoki brązu. Od ciebie zależy, czy przetrwasz, czy przejdziesz do historii.

Todor Nikolov, dyrektor Total War: Faraon

Na premierę Total War: Faraon nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Ta została zapowiedziana już na październik 2023 roku, ale nie znamy jeszcze jej konkretnego dnia.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Cyfrowe preordery produkcji są już dostępne na jej oficjalnej stronie. Natomiast szczegóły dotyczące pudełkowych wersji przedpremierowych Total War: Faraon opublikuje w przyszłości polski wydawca gry – Cenega.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.