Total War: Pharaoh doczeka się darmowej aktualizacji! Twórcy rozszerzą kampanię gry

Total War: Faraon

Total War: Pharaoh jest już dostępny od jakiegoś czasu, ale prace nad grą nadal trwają. Potwierdza to ogłoszenie jej najnowszej aktualizacji. Ta przebuduje kampanię dla jednego gracza.

Total War: Pharaoh – aktualizacja zmieniająca kampanię zapowiedziana

Zwiastun Total War: Pharaoh

Total War: Pharaoh zadebiutował w październiku 2023 roku. Gra okazała się dosyć średnim doświadczeniem dla graczy, ale jej twórcy nie poddają się w celu jej ulepszenia.

Dowodem tego stanu rzeczy jest ogłoszenie jej najnowszej aktualizacji. Skupi się ona na przebudowaniu trybu kampanii.

Poza nową zawartością i rozszerzeniem mapy obiecano nam również usprawnienia w rozgrywce. Na fanów czekać będą także nowe jednostki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety data premiery aktualizacji nie jest jeszcze znana. Nowe wieści w jej sprawie zaczną się pojawiać na blogu deweloperów. Pierwszy z nich jest zaplanowany już na przyszły tydzień.

Na koniec warto wspomnieć, że fani starej kampanii nie zostaną pozostawieni na lodzie. Nadal będzie bowiem istnieć opcja jej włączenia w ustawieniach gry.

Źródło: Xbox Era

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.