Tour de France 2022 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Tour de France 2022

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak tydzień temu, tak i w najbliższy weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. Tym razem będą to Tour de France 2022, Goat Simulator oraz Embr.

Tour de France 2022, Goat Simulator oraz Embr za darmo w ramach Xbox Free Play Days (13-16 października)

Tour de France 2022 – zwiastun premierowy

Abonenci Microsoftu w niemal każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 16 października, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS2

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych wyżej produkcji sprawdzicie w najbliższy weekend.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.