Nadchodzi nowa ekskluzywna gra na Xboxy? Toys for Bob i Microsoft nawiązali porozumienie.

Spyro The Dragon

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o odłączeniu się studia Toys for Bob od Koncernu Activision. Jest to między innymi pokłosie transakcji zakupowej, której dokonał Microsoft, nabywając spółkę Activision Blizzard. Okazuje się jednak, że Toys for Bob nie zerwało zupełnie stosunków z gigantem z Redmond i firmom udało się wypracować porozumienie dotyczące nadchodzącej gry studia.

Nowa gra od Toys for Bob powstaje w porozumieniu z Microsoftem

Pomimo odłączenia się Toys for Bob od Activision, deweloperzy nawiązali porozumienie z Microsoftem dotyczące produkcji ich najnowszej gry. Spekuluje się, że studio pracuje obecnie nad Spyro 4 i całkiem możliwe, że tym ruchem gigant z Redmond chce zapewnić przynajmniej czasową ekskluzywność nadchodzącej pozycji na konsolach Xbox.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Toys for Bob odpowiedzialne jest za takie gry jak Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Spyro Reignited Trilogy czy seria Skylanders. Deweloperzy specjalizują się w produkcji platformówek i, mimo że mówi się o nadchodzącej czwartej części Spyro to jednak informacje te, póki co są jedynie domysłami.

Na oficjalne wieści dotyczące nadchodzącej produkcji Toys for Bob trzeba jeszcze poczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że współpraca z Microsoftem zapowiada się ciekawie i całkiem możliwe, że fani „zielonych” będą niedługo mieli powody do zadowolenia.

Źródło: Gaming Bolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.