Tragiczny easter egg w Red Dead Redemption 2. Jego odkrycie zajęło graczom niemal 5 lat

Red Dead Redemption 2

Mało jest gier, które długo nie schodzą z list bestsellerów. Należy do nich Red Dead Redemption 2, które nawet po niemal 5 latach od premiery potrafi skrywać przed graczami różne niezwykłe tajemnice. Jedną z nich odkrył właśnie pewien użytkownik Reddita.

Bohaterzy Red Dead Redemption 2 odwiedzają miejsce swojego przyszłego spoczynku

Red Dead Redemption 2 - Abigail i John
Abigail i John w Red Dead Redemption 2 stojący w miejscu swoich przyszłych nagrobków w Red Dead Redemption. Źródło: Reddit

Jak wszyscy zapewne wiemy, Red Dead Redemption 2 jest prequelem pierwszej części. Umożliwiło to twórcom zastosowanie różnego rodzaju zabiegów, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka dla większości graczy.

Taką tajemnicę odkrył właśnie jeden z użytkowników Reddita. Przekazał on właśnie innym fanom serii zgromadzonym na subreddicie poświęconym grze, że w pewnej sekwencji w Red Dead Redemption 2 Abigail i John stoją dokładnie w miejscu swoich nagrobków z poprzedniej odsłony cyklu.

Co więcej, w tej samej lokalizacji para bierze też swój ślub. Możemy więc śmiało założyć, że Rockstar celowo uczynił ją dosyć znaczącą.

Zobacz też: Ranking słuchawek gamingowych

Red Dead Redemption 2 pojawiło się na rynku 26 października 2018 roku. Produkcja ta zadebiutowała pierwotnie na PC, Google Stadii, PS4 oraz Xboxie One.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.