Dwie gry za darmo przez weekend! Kolejna oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Nadchodzi weekend, a to oznacza, że Microsoft szykuje dla aktywnych subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass Core propozycje z okazji Xbox Free Play Days. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy możliwość przetestowania aż trzy gry. W tym tygodniu oferta obejmuje dwie pozycje, ale nadal są one całkiem interesujące.

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs i Train Sim World 4 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (27-30 czerwca)

Zwiastun PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs

W dniach 27-30 czerwca 2024 gracze z aktywnym członkostwie w Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass Core mogą bez dodatkowych kosztów sprawdzić dwie produkcje. W ten weekend mowa o całkiem różnorodnych tytułach, które mogą (choć oczywiście nie muszą) przekonać do siebie niektórych bardziej znudzonych graczy.

Nie przedłużajmy jednak. Oto opisana wyżej oferta Xbox Free Play Days

Jak oceniacie ofertę Xbox Free Play Days na ten weekend? Widzicie tutaj coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: purexbox.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.