Activision może przywrócić do sprzedaży gry z niezwykle popularnej serii. PlayStation zostanie pominięte?

Bumblebee

Nie ma chyba osoby, która kiedykolwiek nie oglądała Transofrmersów. Mało kto jednak pamięta o kilku grach z tego cyklu, które wydało Activision. Co ciekawe, część z nich może powrócić do sprzedaży cyfrowej.

Gry Transformers wrócą do sprzedaży?

Ostatnio na Twitterze pojawiło się ciekawe znalezisko. Wynika z niego, że Activision prawdopodobnie przygotowuje się do przywrócenia do sprzedaży trzech gier z serii Transformers.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąc konkretniej, chodzi o pododslony Devastation, Fall of Cybertron i Rise of the Dark Spark. Stosowne karty produktów pojawiły się już na Steamie i w Xbox Store. Na razie jednak nie podano ich cen, a dostępność może różnić się w zależności od regionu.

Co ciekawe, wśród wymienionych sklepów nie ma PS Store. Być może oznacza to, że powyższe Transformersy powrócą wyłącznie jako pozycje ekskluzywne dla PC i Xboxów.

Przypomnijmy, że ostatnią częścią growego cyklu Transformers jest właśnie Rise of the Dark Spark. Produkcja ta pojawiła się na rynku w 2014 roku.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.