Trepang2 to duchowy następca F.E.A.R.! Gra jest już dostępna, a gracze się nią zachwycają

Trepang2

Wczoraj zadebiutowała ciekawa produkcja, która określana jest mianem duchowego następcy kultowej strzelanki F.E.A.R. z 2005 roku. Niezależny zespół deweloperów postanowił zainspirować się klasyczną serią i dostarczyć fanom dynamiczny FPS. W związku z niedawną premierą stworzona przez Trepang Studios oldschoolowa gra Trepang2 zbiera już na platformie Steam pierwsze oceny i recenzje.

Trepang2 zbiera pozytywne recenzje. Gracze docenili dynamiczną strzelankę inspirowaną serią F.E.A.R.

Zwiastun Trepang2

Deweloperzy postawili przed sobą ambitne zadanie, jednak jak się okazuje, ich produkcja spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem wśród graczy. Pierwsze recenzje Trepang2 na Steamie określają grę jako niezwykle przyzwoity FPS i wskazują między innymi na świetnie zrealizowany dynamiczny system walki, dobrą optymalizację, a także doskonałą ścieżkę dźwiękową. Gracze docenili również, jak bardzo krwawa i brutalna jest produkcja niezależnego studia i uznali, że rzeczywiście oddaje ducha serii F.E.A.R.

Fabuła, choć nie jest najważniejszym elementem w Trepang2, pozwala wcielić się w rolę żołnierza, który próbuje uciec z tajemniczej lokalizacji. Bohater nie pamięta, kim jest, ale, jak mówią twórcy, „coś z tyłu głowy” rozbudza w nim żądzę zemsty. Kiedy już wkroczymy do akcji, musimy zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, wykorzystując różne umiejętności w tym między innymi znane fanom serii F.E.A.R. spowolnienie czasu.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Na platformie Steam produkcja oceniana jest „bardzo pozytywnie”, więc gracze, którzy poszukują dynamicznej i widowiskowej rozgrywki, powinni zwrócić swoją uwagę na Trepang2. W produkcję możemy zagrać na PC od 21 czerwca 2023 roku (wczoraj).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.