Trine 5: A Clockwork Conspiracy zapowiedziane! Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej części popularnej serii

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Dobre wieści dla wszystkich miłośników serii Trine. Deweloperzy ze studia Frozenbyte oraz firma THQ Nordic zapowiedzieli wczoraj Trine 5: A Clockwork Conspiracy, czyli kolejną pełnoprawną odsłonę popularnego cyklu gier logiczno-platformowych. Twórcy zaprezentowali również pierwszy zwiastun, a także ujawnili, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery wspomnianej produkcji.

Zapowiedziano Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Nowa odsłona popularnej serii zadebiutuje w 2023 roku

Trine 5: A Clockwork Conspiracy – pierwszy zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami Trine 5: A Clockwork Conspiracy zadebiutuje na rynku latem 2023 roku. Niestety deweloperzy ze studia Frozenbyte nie ujawnili dokładnej daty premiery gry. Twórcy zapewniają jednak, że wspomniana produkcja będzie „najbardziej rozbudowaną i czarującą” odsłoną serii.

W Trine 5: A Clockwork Conspiracy gracze ponownie będą mieli okazję wcielić się w maga Amadeusa, złodziejkę Zoyę oraz rycerza Pontiusa. Wymienieni bohaterowie muszą ponownie połączyć siły, by „pokonać straszliwą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój”.

Deweloperzy przygotowali również ulepszony system trudności łamigłówek, który ma zapewnić różnorodność wyzwań w zależności od liczby graczy biorących udział w zabawie. Użytkownicy będą mogli także rozwijać zdolności postaci za sprawą „zupełnie nowego systemu zadań” opartego na umiejętnościach.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Trine 5: A Clockwork Conspiracy powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Produkcja studia Frozenbyte zaoferuje zarówno możliwość zabawy solo, jak i tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.