Tropikalna strategia i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Ostatni weekend lipca zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft ujawnił kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że posiadacze konsol Xbox – podobnie jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu – sprawdzą tym razem aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami, w najbliższych dniach gracze przetestują takie tytuły jak Deceive Inc, Disney Speedstorm, For Honor oraz Tropico 6.

Deceive Inc, Disney Speedstorm, For Honor i Tropico 6 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (27-30 lipca)

Tropico 6 – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu mają okazję przetestować kilka wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 30 lipca, a więc do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series X

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie sprawdzić w ten weekend chociaż jedną z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.