Tropico 6 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days Tropico 6

Microsoft nie przestaje rozwijać oferty Xbox Free Play Days i regularnie oferuje graczom gry za darmo do sprawdzenia na Xboxie, a czasami też PC. Tym razem firma udostępniła bezpłatnie na weekend aż trzy tytuły: Tropico 6, MLB The Show 22 oraz For the King. Nic, tylko pobierać i grać — a nuż coś się spodoba.

Tropico 6, MLB The Show 22 oraz For the King za darmo w ramach Xbox Free Play Days (15-17 lipca 2022)

Zwiastun MLB The Show 22 z elementami rozgrywki

Xbox Free Play Days się nie zatrzymuje. Wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już sprawdzać produkcje z najnowszej oferty. Linki do ich pobrania są dostępne poniżej.

Przeczytaj też: Najlepsze telewizory do Xbox Series X|S

Wymienione gry pozostają bezpłatne do 17 lipca, czyli najbliższej niedzieli. Pobranie ich wszystkich z pewnością zajmie sporo miejsca, więc dodatkowy dysk do Xbox Series X|S (lub Xbox One) może okazać się przydatny. Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie dać szansę którejś z darmówek!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z