Tryb Mistrzostw Świata w FIFA 23 włączony przez przypadek

FIFA 23

Do najważniejszej imprezy w świecie piłki nożnej pozostało jeszcze trochę czasu, ale niektórzy mogli poczuć magię mistrzostw już teraz. Tryb przygotowany z okazji turnieju w Katarze został omyłkowo włączony na PlayStation 5.

Tryb Mistrzostw Świata w FIFA 23 omyłkowo włączony

Wyciek trybu Mistrzostw Świata w FIFA 23

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozpoczną się 20 listopada 2022 roku w Katarze. Z tej okazji gracze FIFA 23 będą mogli skorzystać ze specjalnego trybu rozgrywki, w którym nie zabraknie wyzwań, licencjonowanych drużyn i innych atrakcji. Całość wystartuje w okolicach początku prawdziwej imprezy, natomiast (najpewniej przypadkowo) zawartość została częściowo udostępniona na platformie PlayStation 5 już wczoraj.

Zobacz też: Jak przyspieszyć komputer

Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że deweloperzy prowadzili różnego rodzaju testy i prace związane ze wspomnianą zawartością, w związku z czym omyłkowo została ona udostępniona szerokiemu gronu graczy. W sieci znaleźć można screeny czy nagrania z trybu, tym samym można zapoznać się z nadchodzącymi nowościami. Nie da się jednak rozegrać żadnego meczu, ponieważ ładowanie gry trwa w nieskończoność.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.