Nowe klasyki z czasów PSX dostępne w PS Store. Subskrypcja PS Plus nie jest wymagana

The Legend of Dragoon

Sony przywróciło dziś do sprzedaży w PS Store trzy klasyki z czasów swojej pierwszej konsoli – PSX. Graczy na pewno ucieszy fakt, że do ich zakupu nie jest wymagana subskrypcja PS Plus. Gry kupimy więc w ten sam sposób co każde inne tytuły dostępne na PS4 i PS5.

REKLAMA

The Legend of Dragoon, Wild Arms 2 i Harvest Moon: Back To Nature dostępne w PS Store

Zwiastun The Legend of Dragoon

Sony sprawiło dziś graczom miłą niespodziankę i opublikowało w PS Store trzy klasyki, którymi mogliśmy się cieszyć ponad 20 lat temu w erze PSX. Co warte przypomnienia, tytuły te są dostępne w najdroższym planie PS Plus Premium, ale można je zakupić również w tradycyjnym modelu. Odnośniki do ich kart na stronie sklepu znajdują się poniżej:

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Fanów pamiętających czasy pierwszego PlayStation z całą pewnością ucieszy wznowienie sprzedaży zwłaszcza The Legend of Dragoon. Gra ta została bardzo dobrze przyjęta w momencie jej premiery w grudniu 1999 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać