Turok 3 doczeka się remastera! Gra po raz pierwszy trafi na PC

Turok 3

Nightdive Studios powoli wyrasta na speców od remasterów. Tym razem firma ogłosiła, że do sprzedaży ponownie trafi odnowiony Turok 3, który pierwotnie debiutował na Nintendo 64. Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Remaster Turok 3 – zapowiedź, zwiastun i data premiery

Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered – zwiastun

Remaster Turok 3: Shadow of Oblivion został zapowiedziany kilka godzin temu. W porównaniu do oryginału gra doczeka się konkretnych zmian oraz ulepszeń oświetlenia i renderowania, tekstur w wyższej rozdzielczości, wdrożenia okluzji otoczenia, dynamicznych cieni, rozmycia ruchu czy antyaliasingu.

Modele postaci, środowiska i broni oraz tekstury będą bogatsze w większą ilość szczegółów. Na dodatek produkcja zaoferuje teraz graczom nowoczesny system osiągnięć.

Będzie to więc kolejna gra zremasterowana przez Nightdive Studios. Wcześniej deweloperzy odnowili m.in. Doom 64 czy Quake 2, mają też na swoim koncie remake klasycznego System Shocka.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

Turok 3: Shadow of Oblivion zadebiutuje ponownie już 14 listopada 2023 roku. Tytuł ten ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S, Nintendo Switch i PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.