Twelve Minutes dostępne za darmo dla subskrybentów platformy Netflix!

Twelve Minutes

Należy przyznać, że Netflix podejmuje coraz to śmielsze kroki w obszarze gamingu. Gigant branży streamingowej już od jakiegoś czasu udostępniał użytkownikom swojej usługi darmowe gry mobilne. Teraz do grona możliwych do pobrania „darmówek” z Netflixa dołączyła oryginalna produkcja Twelve Minutes.

Twelve Minutes za darmo dla użytkowników Netflixa

Zwiastun Twelve Minutes

Twelve Minutes to oryginalna gra przygodowa, w której zgodnie z tytułem mamy tylko 12 minut na zmianę biegu wydarzeń. Recenzenci przyjęli tę produkcję bardzo ciepło, a jej ocena w serwisie Metacritic wynosi 76 punktów. Nieco inaczej było z samymi graczami, według których Twelve Minutes spisało się dosyć przeciętnie.

Zobacz też: Najlepsze gry survivalowe

W celu uzyskania gry użytkownicy platformy streamingowej nie muszą robić nic więcej poza odwiedzeniem oficjalnej aplikacji Netflixa i zainstalowaniem z jej poziomu produkcji zespołu Nomada Studio. Osoby, które nie posiadają aktywnej subskrypcji, a chcą zagrać w Twelve Minutes za darmo, oczywiście muszą najpierw wykupić abonament.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z