Twórcy Palworld mają spory problem. Desperacko szukają nowych pracowników na „wszystkie stanowiska”

Palworld Depresso

Wielki sukces to często też wielka odpowiedzialność i często też ogrom nowej pracy. Bardzo boleśnie przekonują się o tym teraz twórcy Palworld, bo produkcja ta nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy z całego świata. Z tego też powodu Pocket Pair Inc. desperacko wręcz poszukują nowych pracowników, którzy pomagaliby im rozwijać niespodziewany hit.

Twórcy Palwrold z wielkim zapotrzebowaniem na nowych pracowników

Na oficjalnym profilu studia na Twitterze/X pojawił się wpis informujący, że japońskie studio cierpi na ogromny deficyt pracowników. O skali zapotrzebowania może świadczyć fakt, że potrzebni są ludzie na prawie każde stanowisko oraz tacy z doświadczeniem na „dowolnym silniku”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo że popularność Palworld nieco spadła względem swojego szczytowego okresu, tak nadal w grze bawi się ponad 700 tysięcy graczy. Duże zainteresowanie wymaga wręcz od deweloperów, aby nie tylko szybciej udostępniali stosowne aktualizacje, ale także dostarczali nową zawartość.

Deweloperzy mają co prawda dość ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju gry, choć możliwe jest, że na fali popularności uległy one pewnym zmianom. Nie da się ukryć, że nowi pracownicy pomogą twórcom szybciej rozwijać grę, a to może w ostatecznym rozrachunku przełożyć się na jeszcze większy sukces Palworld.

Źródło: Twitter/X: Palworld

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.