Twórcy Returnal z niespodzianką dla graczy? Wymowny wpis może zwiastować coś wielkiego

Returnal

Studio Housemarque raczej nie należy do grona tych, którego każdy kolejny krok jest śledzony przez rzesze graczy, a sami deweloperzy raczej rzadko udzielają się publicznie. Nie można im jednak odmówić tego, że są w stanie dowieźć gry, które cieszą się niemal zawsze sporym uznaniem. Okazuje, że niebawem możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat ich kolejnego projektu.

Twórcy Returnal mogą zaskoczyć graczy nie lada niespodzianką

Na oficjalnym profilu Housemarque pojawiła się dziś bardzo enigmatyczna grafika, która nie zdradza zbyt wiele, a jedyne co można z niej wyczytać tylko jedno słowo — tommorow (ang. jutro). Nie jest to więc szczególnie konkretny wpis, jednak studio zdaje się dość jasno sugerować, że coś jest na rzeczy i najwidoczniej właśnie jutro dowiemy się czegoś więcej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Możliwe, że będzie to zapowiedź nowej gry, zwłaszcza że na grafice widać postać Selene, a więc bohaterki wydanego w 2021 roku Returnal. Czyżby więc deweloperzy mieli dla nas trailer lub chociażby teaser Returnal 2? Choć nie ma w tej materii nic pewnego, tak wielu graczy przyjęłoby taką informację bardzo optymistycznie.

Warto w tym miejscu też podkreślić fakt, że ów wielkie wydarzenie odbędzie się dokładnie w 3 rocznicę premiery Returnal. Wszystko to zdaje się za bardzo na siebie nakładać, aby stwierdzić, że jest to dzieło czystego przypadku.

Trzeba więc czekać do jutra i liczyć, że ekipa z Housemarque nie zawiedzie i jutrzejsza niespodzianka będzie naprawdę czymś wielkim. Macie jakieś swoje przewidywania? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: Housemarque

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.