Ubisoft+ zaktualizowany! Firma po cichu podwyższyła cenę abonamentu i wprowadziła jego nowy plan

Ubisoft Plus

Ubisoft+ to usługa, która pozwala nam uruchamiać gry francuskiej firmy w ramach abonamentu. Co więcej, jej najdroższy plan udostępnia także premierowe hity firmy, w tym ostatnią część Prince of Persia. Niestety dziś okazało się, że Ubisoft właśnie podwyższył jego cenę.

Ubisoft+ od dziś z planami Classic i Premium

Ubisoft+
Ubisoft+

Przypomnijmy, że do dziś Ubisoft+ oferował dwa plany abonamentu. Były to kosztujący 59,90 zł miesięcznie PC Access, który umożliwiał nam dostęp do gier firmy na komputerach oraz Multi Access, dzięki któremu usługa działała także na Xboxach. Za niego musieliśmy z kolei płacić 69,90 zł.

Dziś na stronie internetowej usługi pojawiła się natomiast odświeżona oferta usługi. Wygląda ona teraz następująco:

  • Ubisoft+ Classics33,90 zł
  • Ubisoft+ Premium74,90 zł

Jak sama nazwa wskazuje, Ubisoft+ Classics (notabene znany do tej pory z konsol PlayStation) zaoferuje nam możliwość zagrania w 50 klasycznych pozycji Ubisoftu. Gry te będziemy mogli sprawdzić wyłącznie na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z kolei Ubisoft+ Premium to stary Multi Access. Plan ten umożliwi nam więc dostęp 100 gier na PC i wybranych produkcji na Xboxach, wliczając w to edycje premium i premierowe wydania.

Tak więc jeśli ktoś chciał sprawdzić Prince of Persia: The Lost Crown za pomocą tego abonamentu, teraz musi się liczyć z odrobinę wyższym wydatkiem. Co za tym idzie Ubisoft+ jest też trzecią subskrypcją, która została dotknięta podwyżkami cen. Wcześniej podobna sytuacja wystąpiła bowiem w przypadku Xbox Game Pass i PS Plus.

Źródło: Ubisoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.