Ubisoft+ za darmo! Wszystkie gry Ubisoftu przetestujemy bez opłat przez miesiąc

Ubisoft+

Podczas wrześniowego Ubisoft Forward francuski deweloper przygotował dla swojej społeczności świetną promocję, która z pewnością zadowoli i zachęci wielu niezdecydowanych do przetestowania gier tego wydawcy. Możemy w pełni za darmo nabyć Ubisoft+ na miesiąc, mogąc przy tym sprawdzić czy nawet ukończyć poszczególne odsłony Far Cry, Tom Clancy’s czy Assassin’s Creed.

REKLAMA

Z oferty darmowego Ubisoft+ skorzystają wszyscy chętni

Ubisoft+ za darmo przez miesiąc pozwoli zagrać w takie hity, jak Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, czy Tom Clancy’s The Division 2. Promocja trwająca do 10 października 2022 roku obejmuje również osoby, które miały już wcześniej aktywowaną subskrypcję.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Ubisoft+ jest abonamentem dostępnym wyłącznie na PC, więc posiadacze konsol zeszłej lub obecnej generacji muszą niestety obejść się smakiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!