Duży wydawca potwierdza swoją obecność na targach gamescom 2024! Zapowiada się arcyciekawa impreza

Gamescom 2022

Jedną z ważniejszych, a na pewno najbardziej medialnych imprez w całym gamingowym kalendarzu jest gamescom. Doroczne wydarzenie organizowane w niemieckiej Kolonii stanowi idealne miejsce na zapowiedzi gier, które debiutować będą w ostatnich miesiącach danego roku. Wczoraj otrzymaliśmy oficjalnej potwierdzenie, że jeden z czołowych wydawców zawita tym właśnie na targi.

Ubisoft potwierdza uczestnictwo w targach gamescom 2024

W oficjalnym wpisie na Twitterze/X Ubisoft potwierdził, że pojawi się na tegorocznej edycji targów gamescom 2024. Francuski wydawca chcę zapewne wykorzystać imprezę odbywającą się w dniach 21-25 sierpnia w niemieckiej Koloni do promocji swoich najnowszych i nadchodzących gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czego dokładnie można się więc akurat po tym wydawcy spodziewać? Zakładać można, że pojawią się nowe materiały z Assassin’s Creed Shadows czy Star Wars Outlaws, które zdają się najciekawszymi premierami w portfolio francuzów. Tego rodzaju impreza jest też świetną okazją do zaprezentowania światu zupełnie nowych projektów, które do tej pory trzymane były w tajemnicy.

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws

Dla francuskiego przedsiębiorstwa ten wakacyjny okres będzie niezwykle intensywny, bo jeszcze 10 czerwca odbędzie się impreza cyklu Ubisoft Forward, gdzie także dowiemy się nieco więcej na temat przyszłych gier studia. Oczywistym zwieńczeniem będzie premiera wspomnianego Star Wars Outlaws, która zaplanowana została na dokładnie 30 sierpnia 2024 roku.

Zapewne w najbliższym czasie inne firmy będą oficjalnie potwierdzać swoją obecność na niemieckich targach, dając nam jeszcze lepszy obraz tego, czego możemy się spodziewać. Warto mieć nadzieję, że impreza pełna będzie świetnych zapowiedzi, które uświetnią drugą połowę 2024 roku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.