Star Wars Outlaws i Assassin’s Creed Red z datami premier? Ubisoft zdradził wiele w raporcie finansowym

Star Wars Outlaws Assassin's Creed Red

Star Wars Outlaws oraz Assassin’s Creed Red to gry, na które czeka wielu graczy. Choć w internecie na temat obu produkcji krąży wiele plotek, to wciąż Ubisoft szczędzi fanom oficjalnych informacji. Te jednak pojawiły się najnowszym raporcie finansowym firmy, dzięki któremu możemy poznać przybliżone daty premier obu produkcji.

Star Wars Outlaws ma zadebiutować jeszcze w 2024 roku, a Assassin’s Creed Red pojawi się już w 2025 roku

Star Wars Outlaws — zwiastun

Ubisoft opublikował dzisiaj raport finansowy, w którym można znaleźć informację na temat Star Wars Outlaws oraz Assassin’s Creed Red. Jak możemy wyczytać z dokumentu, premiera gry w uniwersum Gwiezdnych wojen planowana jest jeszcze na 2024 rok. Dla osób śledzących temat nie powinno być to zaskoczeniem, gdyż francuska firma potwierdziła tę datę serwisowi IGN.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawiej jednak sprawa się ma z Assassin’s Creed Red. W raporcie nie mamy podanej przybliżonej daty, lecz wiemy, że gra ma się ukazać już w kolejnym roku finansowym, co sugeruje, że nie pojawi się szybciej niż w marcu 2025 roku.

Informacje te podkreślają słowa, które w dokumencie zawarł prezes Ubisoftu Yves Guillemot.

Idąc dalej, przygotowujemy się na bardzo obiecujący skład na rok budżetowy 2025, obejmujący nadchodzącą premierę Star Wars Outlaws w 2024 roku, co powinno być kamieniem milowym w branży gier wideo, zwłaszcza biorąc pod uwagę niezaprzeczalną atrakcyjność tej legendarnej serii, która po raz pierwszy otrzyma w pełni otwarty świat.

Oprócz tego jest także Assassin’s Creed Codename Red, którego akcja rozgrywa się w długo oczekiwanej feudalnej Japonii wszechświat. Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie pełnego zakresu możliwości twórczych zespołów Ubisoftu, które ciężko pracują, aby te gry odniosły sukces i spełniły oczekiwania graczy.

Yves Guillemot, prezes Ubisoftu

Wszyscy fani Star Wars mogą więc powoli zacierać ręce w oczekiwaniu na nową grę w ich ukochanym uniwersum. Choć informacji w raporcie o nowej grze z uniwersum Assassin’s Creed wielu nie uświadczymy, to z dokumentu wynika, że w maju 2024 roku mamy poznać dokładne plany Ubisoftu na kolejny rok. Pozostaje więc spokojnie czekać na kolejny ruch francuskiej firmy.

Źródło: Insider Gaming, IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.