Remake Prince of Persia: Piaski Czasu ma kolejnego dewelopera. W grze pomoże następny oddział Ubisoftu

Prince of Persia Piaski Czasu

Od jakiegoś czasu Prince of Persia: Piaski Czasu jest tworzone przez deweloperów oryginału z Ubisoft Montreal. Teraz okazuje się, że zespół ten otrzyma kolejne wsparcie. Chodzi o oddział firmy z innego kanadyjskiego miasta.

Ubisoft Toronto pomoże w tworzeniu remake’u Prince of Persia: Piaski Czasu

Prince of Persia przechodzi ostatnio renesans, a to głównie za sprawą platformowego The Lost Crown. Gracze wciąż jednak pamiętają o zapowiedzianym dawno temu remake’u Piasków Czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Odświeżanie kultowej odsłony serii trwa już od kilku lat. Najpierw zadanie to powierzono studiom z Bombaju i Pune, a później przekazano je twórcom oryginału z Montrealu.

Teraz okazuje się, że kanadyjska część deweloperów jeszcze się rozrośnie. Wychodzi bowiem na to, że do prac nad grą dołączył Ubisoft Toronto.

Przypomnijmy, że oddział ten powstał w 2010 roku. Od tamtego czasu brał udział w projektowaniu kilku ciekawych produkcji, takich jak Far Cry 6.

Wracając jednak do Piasków Czasu, tutaj nie jest tak kolorowo. Najprawdopodobniej na kolejne dotyczące tej gry konkrety poczekamy jeszcze sporo.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.