Ścigałka od Ubisoftu, produkcja dla fanów MMA i dwie inne gry za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Po krótkiej przerwie Microsoft ponownie zaprasza graczy na Xbox Free Play Days. W ten weekend posiadacze konsol Xbox nie będą mogli narzekać na nudę. W najbliższych dniach zainteresowani mogą bowiem zapoznać się z aż czterema produkcjami. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze przetestują takie tytuły jak MLB The Show 23 Super Mega Baseball 4, The Crew 2 oraz UFC 4.

MLB The Show 23, Super Mega Baseball 4, The Crew 2 i UFC 4 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (6-9 lipca)

Zwiastun UFC 4

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu mają okazję przetestować kilka wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 9 lipca, a więc do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Czym jest eGPU

Kup Xbox Series X

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie sprawdzić w ten weekend którąś z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.