UFC 5 z prezentacją trybów rozgrywki. EA Sports opublikowało 10-minutowy gameplay

UFC 5

Miesiąc temu w sieci pojawił się gameplay prezentujący brutalne urazy i realizm w UFC 5. Tymczasem premiera nowej produkcji skierowanej do fanów MMA zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianemu tytułowi. Tym razem EA Sports postanowiło przedstawić graczom tryby rozgrywki, które pojawią się w nadchodzącej odsłonie serii UFC.

EA Sports prezentuje tryby gry dostępne w UFC 5

UFC 5 – prezentacja trybów gry

Jedną z głównych atrakcji UFC 5 będzie nowa zawartość, a także funkcje oraz wyzwania spod szyldu Tygodnia Walki. Zgodnie z zapowiedziami będą one przygotowywane każdego miesiąca na podstawie bieżących wydarzeń ze świata UFC. Czego jeszcze fani MMA mogą spodziewać się po nadchodzącej produkcji EA Sports?

W UFC 5 pojawi się wyczekiwany przez wielu graczy tryb kariery online. EA Sports zapowiada, że wspomniany wariant rozgrywki zaoferuje m.in. system dobierania przeciwników na bazie umiejętności danego gracza. Nie zabraknie również ligowych awansów oraz walk o tytuły w czterech kategoriach wagowych.

Gracze będą mogli również sprawdzić się w rankingowych walkach online. W UFC 5 powróci także kariera dla pojedynczego gracza, która doczeka się kilku nowości. Oczywiście nie zabraknie też swobodnej walki. Rzućcie okiem na powyższy materiał wideo i sprawdźcie, czego dokładnie można spodziewać się wymienionych trybach gry.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 8000 zł

Na koniec przypomnijmy, że UFC 5 zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nowa gra EA Sports ma zadebiutować na wymienionych platformach już 27 października. Zamierzacie zagrać we wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.