UFL to domniemany pogromca serii FIFA. Twórcy opóźniają premierę

UFL

UFL to produkcja, która od pierwszych swoich zapowiedzi jawiła się jako mocny kandydat, który może zagrozić popularnej FIFIE. Studio odpowiedzialne za grę — Strikez Inc. — reklamuje swój projekt jako tytuł produkowany „przez graczy dla graczy”. Dziś okazało się, że, zapowiedziana na końcówkę 2022 roku premiera została przesunięta.

REKLAMA

Powodem przesunięcia premiery UFL ma być troska o jak najlepszy stan produkcji

Komunikat studia Strikez inc.

W najnowszym materiale udostępnionym przez Strikez Inc. dyrektor generalny studia — Eugene Nashilov — ogłosił, że premiera UFL została przesunięta na 2023 roku. Twórcy tłumaczą tę decyzję chęcią dopracowania gry w jak najlepszym stopniu. W opinii deweloperów produkcja jest na ten moment gotowa w 80%, a czas, jaki uzyskają dzięki przesunięciu premiery na przyszły rok, pozwoli w spokoju dopracować wszystkie detale.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Na koniec warto nadmienić, że UFL będzie grą free-to-play i trafi na konsole PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Nashilov przekazał, że nowa data premiery zostanie ogłoszona w grudniu 2022 roku. Twórcy zapowiadają także wydarzenie, w którym każdy chętny będzie mógł przetestować produkcję jeszcze przed jej debiutem, lecz w tym przypadku dokładna data również zostanie podana w przyszłości.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!