UFL do sprawdzenia dla wszystkich graczy! Ruszają otwarte beta testy nowego rywala EA Sports FC

UFL

Wszyscy miłośnicy piłki nożnej z niecierpliwością czekają na start tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zanim jednak na niemieckich boiskach rozbrzmi pierwszy gwizdek, fani najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie będą mieli okazję przetestować UFL, czyli produkcję, która postara się rzucić wyzwanie EA Sports FC. Zgodnie z przekazanymi informacjami już w ten weekend odbędą się bowiem otwarte beta testy wspomnianego tytułu.

Fani piłki nożnej będą mogli wkrótce wziąć udział w otwartych beta testach UFL

Deweloperzy ze studia Strikerz Inc. poinformowali, że w dniach 7-9 czerwca 2024 roku gracze będą mieli okazję wziąć udział w otwartej becie UFL. Możliwość przetestowania wspomnianej produkcji otrzymają wszyscy użytkownicy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niezbędne pliki są już dostępne do pobrania w PlayStation Store i Xbox Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami UFL znajduje się obecnie w końcowej fazie rozwoju. Dlatego też otwarta beta będzie jednocześnie testem obciążeniowym dla serwerów wspomnianej produkcji. Opinie graczy mają także pozwolić deweloperom na zidentyfikowanie różnego rodzaju problemów i wprowadzenie stosownych poprawek przed ostateczną premierą.

Na koniec warto przypomnieć, że UFL ma być dystrybuowane w modelu free-to-play. Zamierzacie w ten weekend przetestować nowego rywala EA Sports FC? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: VGC

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.